wz
Deníček mojich hříchů a jiné

Můj první velký den
A už je to tady,je sobota 22.července 2006 a já jedu se svými páníčky na Národní výstavu psů do Mladé Boleslavi.Je vedro, šel bych raději k vodě,ale na druhou stranu proč si neudělat výlet.Vstávali jsme už v půl pátý,protože tam jsme museli být mezi sedmou a devátou hodinou.Cesta byla v pohodě, jen v Boleslavi jsme trochu bloudili.Když jsme dorazili na místo, nestačil jsem se divit.Tolik pejsků jsem ještě neviděl, no prostě paráda.Samozřejmě jsem koukal hlavně po psích slečnách a že jich tam bylo,ale kamarádi kluci byli taky fajn.Výstava byla v sobotu i v neděli a celkem se zúčastnilo 2960 pejsků.Mi bulíci, jsme šli na řadu první den a naštěstí hned v devět,protože bylo takový teplo, že jsem se vlnil i když jsem se nehýbal.Já jsem soutěžil v kategorii třída mladých s dalšími šesti kamarády.Samozřejmě každá kategorie se dělila na pejsky a fenky.Mezi mými soupeři,byli i dva pejskové,co mají stejného tatínka jako já.V soutěžním kruhu jsme nastoupili do řady a paní posuzovatelka Olga Hrabáková nám dala pokyn, ať začneme běhat.Celá ta sranda trvala asi hodinu.Musel jsem chodit,běhat,ukazovat zoubky a dokonce i jestli jsem kluk.No co Vám budu povídat ,dopadlo to tak,že jsem vyhrál.Protože to bylo poprvé, tak ani já ani moje panička,jsme nevěděli co se děje a došlo nám to, až když nám paní posuzovatelka blahopřála.Dostal jsem ocenění V 1, CAJC.Musím přiznat,že i přes to šílený vedro to byl napoprvé super zážitek.Nejsem žádný chlubil,ale mám stejnou radost, jako moji páníčci.Doma nad mým pelíškem už mám pověšený diplom a medaili.Samozřejmě co já jsem běhal s paničkou v kruhu,tak nám zbytek mého týmu fandil.Mám s toho všeho i fotky a můžete je vidět v galerii fotek.Pomalu budu končit.Asi půjdu trénovat na další výstavu a nebo se aspoň proběhnu na louce.Tak zatím ahoj a packu na to,že Vám zase někdy napíšu.

Setkání s mojim bratříčkem
V úterý 5.9.2006 za mnou přijel můj bráška Arnie z Chomutova. Moc jsme se na něj s paníčkama těšili a byli jsme radi,že nám sraz vyšel.Bylo i krásně slunečno(až moc),tak jsme spolu řádili jako draci.Paníčkové fotili jako o závod.Asi měli pěknou práci s nami.Fotecky k setkani jsou přiloženy v galerii.

Výlet do Brna na SVOD
DNE 22.9.2006 JSEM SE ZŮČASTNIL SVODU BULÍKŮ V DALEKÉM MĚSTĚ BRNĚ. Cesta byla dlouhá(spinkal jsem hezky skoro celou cestu tam i zpět) ,ale já jsem se těšil,protože jsem tam měl sraz s tolika bulíky,že si to nikdo,kdo to nezažil, nedovede představit.Taky jsem tam měl domluvenou schůzku se svým bráškou Arniem. I on se nechal okukovat od paní posuzovatelky a doufám,že dopadl jeho posudek,tak jako můj. Výtečně.Sice nemám tolik zoubků(neplnochrupý),jako bych prý měl mít,ale to prý není tak hrozné.No,dáme na rady tatínka a maminky,není to žádná katastrofa,prý:-)). Také se chystám na Klubovou výstavu v Plané nad Lužnicí a do Prahy v listopadu.Kdo mi bude držet palečky a ťapky dostane buřta.(nebo něco jinýho);-)

Klubová výstava v Plané nad Lužnicí
Timík se zůčastnil klubové výstavy v Plané nad Lužnicí.Vzastoupení 10pejsků velmi silné konkurence vybojoval titul VELMI DOBRÝ.
V Plané se nám líbilo všem.Potkali jsme tam hodně psích kamarádů.Nasbírali jsme nové zkušenosti a těšíme se na další výstavy.